Mariusz Zimecki

Mariusz Zimecki

Właściciel Kancelarii Finansowo Ubezpieczeniowej Mariusz Zimecki. 

Dyrektor Placówki Partnerskiej AVIVY.

Biegły Specjalista ds ubezpieczeń i inwestycji. 

W branży ubezpieczeniowej pracuję od 20 lat. Mieszkam w Świnoujściu, chyba w najpiękniejszym mieście na naszym wybrzeżu. prowadzę własne biuro, zatrudniam kilku pracowników, obsługuję blisko 1000 klientów indywidualnych i firm. Moja praca oprócz satysfakcji finansowej, przynosi dużo satysfakcji  z racji faktycznego pomagania ludziom w trudnych dla nich chwilach. Miło jest widzieć jak po latach wspierania rodziców w gromadzeniu oszczędności na rzecz dzieci, te usamodzielniają się dzięki min. zgromadzonym środkom. Ważne dla mnie  jest to, że dzięki ubezpieczeniom na życie, do których przekonałem klientów mają oni dzisiaj szansę na powrót do zdrowia, środki na leczenie, rehabilitację, spłatę zobowiązań. To jest olbrzymia satysfakcja widzieć jak moja praca daje innym szansę na lepsze życie, na życie.

Ukończyłem Akademię Obrony Narodowej w Warszawie, Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu, Zachodniopomorską Szkołę Biznesu w Szczecinie oraz liczne specjalistyczne kursy i szkolenia w tym dla samodzielnych księgowych i planowania spadkowego oraz Sandler Training.

Jestem wielokrotnym członkiem MDRT , międzynarodowego stowarzyszenia doradców ubezpieczeniowych skupiających najlepszych w tej branży. 

Wielokrotnie wyróżniany przez prezesów Commercial Union i AVIVY za wyniki sprzedażowe i jakość obsługi klientów.

Po latach pracy osiągnąłem niezależność finansową. Z pokorą i zrozumieniem obserwuję jak wielu spośród nas ma nonszalancki , niefrasobliwy stosunek do własnych finansów, do własnej przyszłości.  Niestety często więcej czasu poświęcamy na planowanie najbliższych wakacji niż na planowanie swojej finansowej przyszłości.

Prywatnie, moją pasją jest sport,  uprawiam triathlon. Od kilku lat zakochany jestem w golfie, jestem członkiem Polskiego Związku Golfa.

Moim największym życiowym osiągnięciem jest moja rodzina.

 

Opinie
Opinie
Doświadczenie
Doświadczenie
godziny otwarcia: pon - pt 9.00 - 16.30
spotkania w innym terminie po indywidualnych uzgodnieniach
72-600 Świnoujście ul. Matejki 13/3 mariusz@zimecki.pl 605 731 518, 91 321 99 90 Doradca finansowy Mariusz Zimecki