Planujesz wakacje zagranicą, zimowy wyjazd na narty albo romantyczny weekend w Paryżu? Regularnie podróżujesz po Europie i świecie?

Pomyśl o ubezpieczeniu podróżnym, które uchroni Cię przed wieloma kłopotami w tym wysokimi kosztami leczenia zagranicą.

 

  Ubezpieczenie krótkoterminowe W PODRÓŻY

To idealne ubezpieczenie dla tych, którzy planują jednorazowy, krótkotrwały wyjazd poza granice Polski. Zawierasz je na czas podróży, ochrona rozpoczyna się już nastęnego dnia po opłaceniu składki. Ubezpieczenie obejmuje min. Assistance i pokrycie kosztów leczenia min. wizyty lekarskie, leczenie w szpitalu, badania diagnostyczne i zabiegi operacyjne. Obejmuje koszty akcji poszukiwawczej na morzu i w górach. Dodatkowo możesz poszerzyć ochronę o OC i NNW a także ubezpieczyć bagaż i sprzęt sportowy na wypadek kradzieży lub zniszczenia.

Możesz to ubezpieczenie wykupić dla siebie i dla całej rodziny lub znajomych.

 

  Roczne ubezpieczenie PARTNER W PODRÓŻY

Jeśli regularnie podróżujesz po Europie i świecie, prywatnie lub służbowo to roczne ubezpieczenie Partner w Podróży będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Umowę zawierasz na cały rok i nie musisz się martwić ciągłym jej odnawianiem. Sam decydujesz o wariancie ubezpieczenia. Ubezpieczenie obejmuje wyjazdy służbowe i prywatne bez ograniczenia ich ilości. Zapewni Ci szeroki pakiet usług assistance oraz pokryje koszty leczenia i akcji ratowniczych. W razie nieszczęśliwego wypadku, zapewni Ci transport do Polski, pokryje również koszty rekonwalescencji.

 

 Ubezpieczenie grupowe podróży służbowych

Jeśli jesteś właścicielem firmy i Ty oraz Twoi pracownicy wyjeżdżacie służbowo zagranicę to również warto pomyśleć o ochronie. Możesz zdecydować się na ubezpieczenie obejmujące wyjazd jednorazowy na 90 lub 180 dni bądź ochronę całoroczną. Ubezpieczenie pokryje koszty Waszego leczenia zagranicą i zapewni szeroki zakres usług assistance. Ubezpieczenie obejmuje również odpowiedzialność cywilną.

 

godziny otwarcia: pon - pt 9.00 - 16.00
spotkania w innym terminie po indywidualnych uzgodnieniach
72-600 Świnoujście ul. Matejki 13/3 mariusz@zimecki.pl 605 731 518, 91 321 99 90 Doradca finansowy Mariusz Zimecki